Podzimní BEAUTY EXPO 2006-sleva pro členy PROKOS !!!


Dokumenty ke stažení Formát
Přihláška - Prokos Products Awards
Přihláška - Beauty Expo 06 podzim


Vážení vystavovatelé,

podzimní mezinárodní kosmetický veletrh BEAUTY EXPO bude tentokrát na četná přání vystavovatelů ve dnech 8. a 9. září 2006 pořádán v prestižních prostorách Kongresového centra Praha (zde jsme také největší veletrhy kosmetiky v Čechách etablovali v letech 93-97, poté z důvodů rekonstrukce a zvýšených cen jsme byli nuceni prostory opustit).

Na veletrhu BEAUTY EXPO 2006 je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program včetně četných kadeřnických a kosmetických vystoupení a fashion show (špičkové vybavení sálu KCP to umožňuje), samozřejmě i nadále bud organizována soutěž produktů ve výlučné spolupráci s PROKOSem, mistrovství v make-upu opět ve výlučné spolupráci s UNIÍ KOSMETIČEK, mistrovství v nail designu, pedikúře a další akce s postupem do zahraničí.

Nepopiratelné výhody KCP kromě prostor a technického vybavení včetně projekce odpovídajících světovému standardu jsou ještě:

- dostatečný odstup od kongresu a výstavy Unie kosmetiček (20. - 21. říjen 2006) i od významných veletrhů kosmetiky v Evropě

- veškeré prostory KCP budou vyhrazeny veletrhu, nebude zde jiná akce, která by mohla působit rušivě.

- účast vzhledem k lukrativním prostorám tentokrát přislíbila řada zahraničních firem, jež dosud nevystavovaly z důvodů nevyhovujících prostor.

Uzávěrka přihlášek bude 30.6. 2006, do tohoto termínu současně prosím o zaslání přihlášek pro soutěž produktů BEAUTY EXPO PRODUCTS AWARD 2006, jež bude během příštích dnů vyvěšena na internetu.

NOVINKOU pro podzimní BEAUTY EXPO 2006 je sleva pro členy PROKOSu z objednané výstavní plochy ve výši 10%.

S přáním mnoha pracovních i osobních úspěchů

Lenka Konečná

ředitelka veletrhu BEAUTY EXPO
602 354 615
konecna@beautyexpo.cz
www.beautyexpo.cz


zpět na hlavní stránku